UK Home Banner
Kariéra v MSD
Pobočka přední globální biofarmaceutické společnosti MSD působí v České republice od roku 1992.
Zdravotnickým odborníkům, pacientům a veřejnosti poskytujeme léčivé přípravky a vakcíny proti řadě závažných, většinou život ohrožujících onemocnění. Společnost MSD velmi intenzivně investuje do výzkumu a vývoje léčiv. Posouvání dosavadních hranic poznání nám umožňuje přinášet inovativní zdravotnická řešení a zdokonalovat prevenci a léčbu onemocnění, jež mohou významně ohrozit životy lidí a zvířat.

Údaje o společnosti

Employees
1200+ zaměstnanců
Women
29% zastoupení žen
HP - About Us - HQ
70+ ​​​​​​​národností
H{P - About Us - Business
50+ ​​​​​​léčiv

Více o nás

Five Building
Kontakt:
Budova Five
Na Valentince 3336/4 
150 00 Praha 5 
Česká republika

Recepce
Tel: +420 277 050 000 
Riverview
Kontakt:
Budova Riverview
Svornosti 3321/2 
150 00 Praha 5 
Česká republika

Recepce 
Tel: +420 277 026 000 
R&D Clinical Trials
Kromě standardních benefitů...
  • Získáte zkušenost nejenom ve vašem, ale také ve farmaceutickém oboru
  • Budete cestovat na služební cesty do kanceláří, které máme ve více než 140 zemích
  • Můžete rotovat uvnitř firmy a zkusit tak pracovat na různých projektech
  • Budete si moci vybrat z velkého množství kurzů a tréninků
  • Budete mít 40 plně hrazených dobrovolnických hodin
Volunteering
Dobrovolnický program Prioritou společnosti MSD jsou pacienti. Soustředíme se na objevování nových možností léčby, které přináší záchranu nebo zlepšení kvality života pacientů. Obchodní činnost není jedinou oblastí našich aktivit v České republice. Globálně a lokálně jsme společensky odpovědnou společností.

Důležitou součástí našeho úsilí dokazujícího, že nepracujeme jen pro blaho nás samotných, je např. firemní podpora dobrovolnictví. MSD vytváří významné hodnoty a stejnou příležitost nabízí také svým zaměstnancům. Každý z nich disponuje 40 placenými hodinami ročně, které může využít k osobní podpoře společensky prospěšných činností.
Life at MSD
Život v MSD Ve společnosti MSD se snažíme objevovat a prosazovat nejnovější, nejslibnější pokroky v boji proti největším zdravotním problémům světa. Abychom toho dosáhli, jsme ochotni investovat do řešení, která nás zavedou do oblastí, které jsme nikdy předtím nezkoumali. Protože jsme na neúnavné cestě za hledáním léčiv. A díky tomu budeme v našem oboru známí jinak.
​​​​​​​
MSD Finance považuji za velmi dynamické prostředí! Umožní vám být v neustálé spolupráci s byznysem, podporuje vaše vlastní zkušenosti a znalosti, poskytuje nejvyšší úroveň služeb, zatímco víte, že vaše práce pomáhá zachraňovat a zlepšovat životy.
Svetovar
Svetozar Brankov Financial Planning & 
Analysis Business Analyst
Budujeme silnou značku MSD a vyprávíme příběh, který dokazuje, že práce v MSD má svůj hluboký smysl. Zde se softwaroví inženýři setkávají s biochemiky, filozofy se specialisty na podnikovou ekonomiku, veterinární specialisté s experty na digitální marketing. Věříme, že takto diverzifikované týmy přinášejí inspiraci.
Ivana Javorková
Marketing & Communications Lead
​​​​​​​
Media player
Naše kultura, vaše budoucnost! Naše kultura je o aplikované zvědavosti, ať už pomáhá vymyslet další průlomovou léčbu nebo se vyzývat a vzájemně se podporovat. Jsme oddáni růstu a rozvoji členů našeho týmu a každému z nich umožňujeme, aby dosáhl svého plného potenciálu bez ohledu na funkci, geografii nebo úroveň zkušeností.
Media player
Naše prostory Naše kanceláře byly od počátku koncipované jako prostor, který pracovním týmům umožní velmi snadnou spolupráci. Prostor, který dokáže pružně reagovat na měnící se očekávání lidí, podpořit je v jejich nárocích a poskytnout nadstandardní pracovní komfort. Prostor, který se nesmí stát překážkou pro realizaci budoucích změn, o kterých dnes ještě nikdo nemá jasnou představu.
Czech office
Office
Office

Connect with us on social

Beware of hiring scams. Review our Applicant Notice.

This careers website is intended for Residents of Europe, Middle East, Africa, Latin America & Asia Pacific. Residents in the United States, Canada & Puerto Rico, please visit this Careers website. Information on this site is for the purpose of presenting career opportunities at our organisation and give our audience a view of our culture, diversity and growth opportunities. Our Company is an equal opportunity employer, proudly embracing diversity in all of its manifestations.