Jako lider w branży biofarmaceutycznej, koncentrujemy się na innowacjach naukowych, aby dostarczać leki i szczepionki, które mogą pomóc milionom ludzi na całym świecie. 
​​​​​​​

Nasza firma w Polsce w liczbach

1991
Od tego roku jesteśmy obecni w Polsce
600
Pracowników
68%
Kobiety
4
Działy

Dowiedz się więcej od naszych kolegów z zespołu w MSD

Praca zajmuje dużą część mojego życia i jest dla mnie ważne, aby w niej odnaleźć radość i zadowolenie.

Dawid Majcherek
Oncology Business Unit

‘Ciągły kontakt z młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespołem powoduje, że każdy dzień to nowe wyzwanie, a praca w takim zespole umożliwia indywidualny rozwój i szybką ścieżkę kariery.’

Anna Pękal
Dział Zarządzania Danymi z Badań Klinicznych 
​​​​​​​

Każdego dnia budzę się z przekonaniem, że jestem częścią wielkiej i ważnej inicjatywy, jaką jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych.

Olga Panek-Białkowska
Dział Zarządzania Danymi ze Zdarzeń Niepożądanych

‘Współpraca ze znakomitymi specjalistami daje mi ogromną satysfakcję oraz dumę z tego, że mogę być częścią sukcesu firmy, której dewizą jest niesienie pomocy poprzez tworzenie innowacyjnych terapii.’

Tomasz Kolebski
Dział Badań Klinicznych (Global Clinical Trials Operations)
​​​​​​​

Lubię moją pracę dzięki różnorodności zadań i ludzi, z którymi pracuję.

static img alt text
Katarzyna Szczerba
Mid-Europe Region

Odkryj możliwości dla studentów i absolwentów

Singapore MSD manufacturing
Nasze programy stażowe to kilkumiesięczne wyzwanie, w trakcie którego będziesz odpowiedzialny za realizację samodzielnych projektów, wynikających z realnych potrzeb firmy. 

Wyniki Twojej pracy przyczynią się do osiągnięć naszej firmy i mogą stać się pierwszym krokiem rozwoju Twojej kariery w MSD.
  • Zrealizuj samodzielnie projekty biznesowe
  • Zdobądź praktyczną wiedzę
  • Pracuj z danymi klinicznymi
  • Rozwiń swoje umiejętności, pracując w międzynarodowej firmie

Rozwijaj swoje umiejętności w naszej firmie i odkryj karierę zmieniającą życie

Szkolenia i Programy Rozwojowe dla Pracowników

W naszym regionie prowadzimy roczny program wspierający rozwój w obszarach marketingowych i komercyjnych, umożliwiający naukę nowych kompetencji, prowadzenie projektów regionalnych, nawiązywanie kontaktów z kolegami z innych krajów, a w przyszłości dający możliwość zarządzania w tych obszarach.
​​​​​​​
Jeśli chcesz poczuć wartości firmy w praktyce, aplikuj do programu MSD Fellowship Program. Ten 3-miesięczny program umożliwia pracę w organizacjach non-profit i wspiera realizację naszej misji – pomoc ludziom na całym świecie.
 Oferujemy również kursy doszkalające w zakresie komunikacji, zarządzania czasem lub w ramach programu rozwoju liderów. Są one dostępne na firmowej platformie edukacyjnej lub prowadzone przez zewnętrznych trenerów i ekspertów.
img1
img1

Dział Zarządzania Danymi ze Zdarzeń Niepożądanych

Przy wsparciu trenerów i mentorów, nauczysz się analizy i interpretacji zgłoszeń ze zdarzeń niepożądanych: zasad ich wprowadzania do globalnej bazy danych, oceny ciężkości zgłoszenia, korzystania ze słownika MedDRA czy pisania narracji. Doświadczeni specjaliści mają możliwość pracy nad zaawansowanymi procesami Pharmacovigilance np. EudraVigilance, procesy Aggregate. To wszystko odbywa się w międzynarodowym środowisku.

Dział Zarządzania Danymi z Badań Klinicznych 

Na wstępie czekają Cię trzy miesiące spotkań z wykwalifikowanymi trenerami, wsparcie mentora oraz dostęp do przejrzystej platformy szkoleniowej online. To czas na zdobywanie wiedzy na temat zarządzania danymi z badań klinicznych, zasad Dobrej Praktyki Klinicznej (ang. Good Clinical Practice) oraz zapoznanie się z dostępną bazą danych, systemów i narzędzi. 

Dla doświadczonych pracowników przewidziany jest również globalny program certyfikacji oraz możliwość poszerzania wiedzy poprzez udział w konferencjach zagranicznych i spotkaniach ze specjalistami z innych naszych ośrodków (zlokalizowanych w Ameryce Płn. i Płd., Azji).

​​
img1
MSD Poland white lobby during the evening

Poznaj Nas Lepiej

Połącz się z nami w mediach społecznościowych

Beware of hiring scams. Review our Applicant Notice.

This careers website is intended for Residents of Europe, Middle East, Africa, Latin America & Asia Pacific. Residents in the United States, Canada & Puerto Rico, please visit this Careers website. Information on this site is for the purpose of presenting career opportunities at our organisation and give our audience a view of our culture, diversity and growth opportunities. Our Company is an equal opportunity employer, proudly embracing diversity in all of its manifestations.