img1
MSD Polska
Innowacje Dla Pacjenta


​​​​​​​Nasze Podejście
“Zawsze staramy się pamiętać, że leki są tworzone dla ludzi…. i wciąż działać na rzecz udostępniania naszych największych osiągnięć dla wszystkich.” George W. Merck, 1950 r.
Celem naszej pracy jest zawsze ochrona i poprawa życia, zarówno w obszarze odkrywania, produkcji, udostępniania terapii czy udzielania wsparcia.

 
Różnorodność i Włączanie
​​​Chcemy tworzyć różnorodną organizację, której kultura  oparta jest na włączaniu poszczególnych grup i jednostek. Pozwala nam to na lepsze wyczucie potrzeb naszych klientów, przedstawicieli służby zdrowia oraz pacjentów, którzy korzystają z naszych terapii.  
Rozwój Zawodowy

​​​​​​​​​​​​​​Nasi pracownicy są naszą wielką wartością. Aby umożliwić im zwiększanie kompetencji i poznawanie nowych obszarów, oferujemy liczne szkolenia i programy rozwojowe. Kładziemy nacisk zarówno na rozwijanie kompetencji miękkich, jak i poszerzanie wiedzy specjalistycznej i branżowej. 


​​​​​​​Zasady Etyczne

​​​​​​​ Chcemy działać w sposób otwarty i transparentny. Zależy nam na zaufaniu naszych interesariuszy. Wdrażamy odpowiednie mechanizmy, standardy, szkolenia w celu współtworzenia otwartego i opartego o wartości etyczne środowiska biznesowego. Każdego dnia pracujemy nad utrzymaniem naszych najwyższych wewnętrznych standardów. 


img1
Kultura
Nasze credo brzmi “Inventing for Life”. Realizujemy je wraz z naszymi utalentowanymi pracownikami, kluczowymi partnerami, a także poprzez naszych pacjentów, których życie czynimy zdrowszym i szczęśliwszym.
Naszym celem jest tworzenie otwartego, zróżnicowanego i atrakcyjnego środowiska pracy, w którym każdy pracownik ma możliwość wykorzystania swojego pełnego potencjału. slide 5 of 5 Culture ‘Inventing for life’ is our credo. We put it into action with our talented employees, key partners and through our patients whose life we can make healthier and happier. We aim to create an open & diverse environment  fully engaging the potential of our employees and their  wellbeing.
 Doświadczeni Profesjonaliści
 Bez względu na Twoją dotychczasową ścieżkę kariery, sprawdź, jakie możliwości oferujemy i dołącz do zespołu MSD lub Intervet. 


​​​​​​​​​​​​​​Dlaczego warto wybrać MSD?
‘Praca zajmuje dużą część mojego życia i jest dla mnie ważne, aby w niej odnaleźć radość i zadowolenie.’
static img alt text
Dawid Majcherek
Market Access


​​​​​​​​​​​​​​Dlaczego warto wybrać MSD?
‘Ciągły kontakt z młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespołem powoduje, że każdy dzień to nowe wyzwanie, a praca w takim zespole umożliwia indywidualny rozwój i szybką ścieżkę kariery.’
Anna Pękal
Dział Zarządzania Danymi z Badań Klinicznych ​​​​​​​​​​​​​​Dlaczego warto wybrać MSD?
Każdego dnia budzę się z przekonaniem, że jestem częścią wielkiej i ważnej inicjatywy, jaką jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań terapeutycznych.
Olga Panek-Białkowska
Dział Zarządzania Danymi ze Zdarzeń Niepożądanych


​​​​​​​​​​​​​​Dlaczego warto wybrać MSD?
‘Współpraca ze znakomitymi specjalistami daje mi ogromną satysfakcję oraz dumę z tego, że mogę być częścią sukcesu firmy, której dewizą jest niesienie pomocy poprzez tworzenie innowacyjnych terapii.’
Tomasz Kolebski
Dział Badań Klinicznych (Global Clinical Trials Operations)
​​​​​​​


​​​​​​Dlaczego warto wybrać MSD?
Jestem dumna z mojej pracy, dzięki której mam możliwość niesienia pomocy wielu ludziom na świecie.’
Katarzyna Szczerba
HIV/HCV Access Program
img1
Studenci i Absolwenci
Nasze programy stażowe to kilkumiesięczne wyzwanie, w trakcie którego będziesz odpowiedzialny za realizację samodzielnych projektów, wynikających z realnych potrzeb firmy. Wyniki Twojej pracy przyczynią się do osiągnięć naszej firmy i mogą stać się pierwszym krokiem rozwoju Twojej kariery w MSD.
  • Zrealizuj samodzielnie projekty biznesowe
  • Zdobądź praktyczną wiedzę
  • Pracuj z danymi klinicznymi
  • Rozwiń swoje umiejętności, pracując w międzynarodowej firmie
Programy Stażowe
Dział Zarządzania Danymi z Badań Klinicznych 
Z nami poznasz teoretyczne oraz praktyczne aspekty prowadzenia badania klinicznego pod kątem weryfikacji i walidacji generowanych danych zgodnie z wymogami dobrej praktyki klinicznej (GCP – Good Clinical Practice). Oferujemy rozbudowany system szkolenia wstępnego (szkolenia teoretyczne i praktyczne pod okiem mentora) oraz aktywny udział w procesie wprowadzania i walidowania danych, pochodzących z globalnych badań klinicznych.
Dział Zarządzania Danymi ze Zdarzeń Niepożądanych
Zapoznamy Cię z zasadami analizy i zarządzania raportami o zdarzeniach niepożądanych. Zapewniamy rozbudowane szkolenie wstępne, obejmujące zasady zarządzania bazą danych i wytyczne Pharmacovigilance, w tym Good Pharmacovigilance Practice, po którym, pod okiem doświadczonego mentora, będziesz pracować w globalnej bazie danych z raportami zarówno z badań klinicznych (Clinical Trials), jak i badań dotyczących produktów zarejestrowanych, dostępnych już dla pacjentów  (Marketed). 

.
 Dział Badań Klinicznych (Global Clinical Trials Operations)
Oferujemy Ci prawdziwe 6-miesięczne wyzwanie, w trakcie którego w pierwszej kolejności zostaniesz odpowiednio przeszkolony i zdobędziesz ogromny zasób wiedzy związanej z badaniami klinicznymi w obszarze monitorowania, regulacji oraz aspektów finansowych. Po okresie szkoleniowym będziesz odpowiedzialny za realizację określonych zadań, wspierając Monitorów Badań Klinicznych w ośrodku, Dział zajmujący się Rejestracją Badań Klinicznych oraz Dział Finansowy, zajmujący się administrowaniem badaniami od strony finansowej. 

 
Szkolenia Rozwojowe Dla Pracowników 

​​​​​​​Jeśli chcesz poczuć wartości firmy w praktyce, aplikuj do programu MSD Fellowship Program. Jest to trzymiesięczny program, który umożliwia pracę w organizacjach non-profit na całym świecie i wspiera realizację naszej misji – pomoc ludziom na całym świecie.

W naszym regionie prowadzimy również program wspierający rozwój w obszarach marketingowych i komercyjnych. Jest to roczny program umożliwiający naukę nowych kompetencji, prowadzenie projektów regionalnych, nawiązywanie kontaktów z kolegami z innych krajów, a w przyszłości dający możliwość zarządzania w tych obszarach.

Oferujemy również kursy doszkalające w zakresie komunikacji, zarządzania czasem lub w ramach programu rozwoju liderów. Są one dostępne na firmowej platformie edukacyjnej lub prowadzone przez zewnętrznych trenerów i ekspertów.
img1
img1
Szkolenia na Start
Oferujemy wstępne szkolenie dla nowych pracowników:

Dział Zarządzania Danymi ze Zdarzeń Niepożądanych

Przy wsparciu trenerów i mentorów, nauczysz się analizy i interpretacji zgłoszeń ze zdarzeń niepożądanych: zasad ich wprowadzania do globalnej bazy danych, oceny ciężkości zgłoszenia, korzystania ze słownika MedDRA czy pisania narracji. Doświadczeni specjaliści mają możliwość pracy nad zaawansowanymi procesami Pharmacovigilance np. EudraVigilance, procesy Aggregate. To wszystko odbywa się w międzynarodowym środowisku, w ścisłej współpracy z kolegami z siostrzanych działów w Chinach, Kolumbii i Kostaryce.
 
Dział Zarządzania Danymi z Badań Klinicznych 
​​​​​​​
Na wstępie czekają Cię trzy miesiące spotkań z wykwalifikowanymi trenerami, wsparcie mentora oraz dostęp do przejrzystej platformy szkoleniowej online. To czas na zdobywanie wiedzy na temat zarządzania danymi z badań klinicznych, zasad Dobrej Praktyki Klinicznej (ang. Good Clinical Practice) oraz zapoznanie się z dostępną bazą danych, systemów i narzędzi. 

Dla osób z większym doświadczeniem oferujemy szkolenia z zakresu konkretnych dziedzin terapeutycznych, tworzenia i przestrzegania procedur (SOP) oraz dostępu do platformy SCDM (ang. Society for Clinical Data Management). 

Dla doświadczonych pracowników przewidziany jest również globalny program certyfikacji oraz możliwość poszerzania wiedzy poprzez udział w konferencjach zagranicznych i spotkaniach ze specjalistami z innych naszych ośrodków (zlokalizowanych w Ameryce Płn. i Płd., Azji).
Poznaj Nasze Biuro
Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym biurze w Warszawie. 
img1

Social Media MSD Polska  

Zapraszamy na nasze profile na kanałach społecznościowych.
Join Our Talent Community to receive updates on career opportunities that are tailored just for you!  
​​​​​​This careers website is intended for Residents of Europe, Middle East, Africa, South America & Asia Pacific. 
Residents in the United States, Canada & Puerto Rico, please visit this
 Careers page.  
Information on this site is for the purpose of presenting career opportunities at our organization and give our audience a view of our culture, diversity and growth opportunities.
Our Company is an equal opportunity employer, Minority/Female/Disability, proudly embracing diversity in all of its manifestations.