Jako lídr v oblasti biofarmacie se zaměřujeme na vědecké inovace, abychom mohli dodávat léky a vakcíny, které mohou pomoci milionům lidí na celém světě.

Jsme jedna společnost, ale fungujeme pod dvěma různými korporátními názvy. Ve Spojených Státech, Kanadě & Portoriku jsme známí jako as Merck & Co., Inc., Rahway, New Jersey, USA, všude jinde jako MSD.

Naše společnost v České republice v číslech

MSD, přední světová biofarmaceutická společnost, působí v České republice od roku 1992
1200
zaměstnanců
29%
zastoupení žen
​​​​​​​
70+
národností
50+
medicínských produktů

Více o MSD Česká republika


Vracení zpět nikdy nebylo příjemnější

Naši pacienti jsou naší prioritou. Zaměřujeme se na objevování nových možností léčby, která zachrání nebo zlepší kvalitu života našich pacientů. Obchodní činnost není jedinou oblastí aktivit v České republice. Jsme společensky odpovědná společnost, jak globálně, tak lokálně. 
img1
img1

Přidejte se k našemu rozrůstajícímu se týmu

Snažíme se objevovat a prosazovat nejnovější a nejslibnější pokroky v boji proti největším zdravotním problémům světa. Abychom toho dosáhli, jsme ochotni investovat do řešení, která nás zavedou směry, které jsme dosud nikdy nezkoumali. Protože jsme na neúnavném hledání léků a díky tomu jsme v našem oboru tak známí.

Kariéra, co má smysl
​​​​​​​

Singapore MSD manufacturing
Vědci. Inženýři. Obchodníci. Řešitelé problémů. Tito lidé po více než 130 let dělají z naší společnosti stálého průkopníka ve světě zdravotnické péče a díky nim stojí naše společnost v čele inovací.

Přidejte se k naší výpravě za záchranou a zlepšováním životů lidí i zvířat po celém světě. 

Zjistěte víc o našich studentských a absolventských příležitostech

Názory lidí z našeho týmu

Jakmile se objeví nová nemoc, snažíme se co nejrychleji nalézt nové produkty. Ty se nám následně daří uvést na trh ve velmi krátkém čase. Na to jsem opravu hrdá.
static img alt text
Ivana Javorkova
Marketing & Communications Lead
Neustále se snažíme být inovativní a přijímat výzvy, abychom byli tou nejlepší společností v oblasti zdraví zvířat na světě.
Svetozar Brankov
Financial Planning & Analysis Business Analyst
Media player
Naše kultura, vaše budoucnost! Naše kultura je o aplikované zvědavosti, ať už pomáhá vymyslet další průlomovou léčbu nebo se vyzývat a vzájemně se podporovat. Jsme oddáni růstu a rozvoji členů našeho týmu a každému z nich umožňujeme, aby dosáhl svého plného potenciálu bez ohledu na funkci, geografii nebo úroveň zkušeností.
Media player
Naše prostory Naše kanceláře byly od počátku koncipované jako prostor, který pracovním týmům umožní velmi snadnou spolupráci. Prostor, který dokáže pružně reagovat na měnící se očekávání lidí, podpořit je v jejich nárocích a poskytnout nadstandardní pracovní komfort. Prostor, který se nesmí stát překážkou pro realizaci budoucích změn, o kterých dnes ještě nikdo nemá jasnou představu.
Czech office
Office
Office

Spojte se s námi na sociálních sítích

Beware of hiring scams. Review our Applicant Notice.

This careers website is intended for Residents of Europe, Middle East, Africa, Latin America & Asia Pacific. Residents in the United States, Canada & Puerto Rico, please visit this Careers website. Information on this site is for the purpose of presenting career opportunities at our organisation and give our audience a view of our culture, diversity and growth opportunities. Our Company is an equal opportunity employer, proudly embracing diversity in all of its manifestations.